
Туалет для котів Trixie Delio Litter Tray with Rim TRIXIE TX-40397
406 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 472-22-45
Менеджер з продажу ІренаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОПИС
Котячий пластиковий лоток Trixie Delio з високим бортиком. Високий бортик запобігає випаданню наповнювача за межі лотка. На лотку є кольоровий принт.
Важливе регулярне прибирання. У кішок добре розвинений нюх і вони не хочуть використовувати нечисті туалетні лотки. У зоомагазинах представлено різноманітні килимки під котячі туалети. Якщо улюбленець іноді не потрапляє в ціль, тоді може стати в нагоді засіб для знищення плям сечі. Плями та запахи розкладаються органічно та повністю зникають.
Розмір:
38 х 20 х 50 см
Максимально точно вимірюйте перед покупкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид тварин | Кішки |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі |
| Вид | Туалет-лоток |
| Тип | Відкритий |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 48 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Висота | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 406 ₴


